איך לבחור תיק

ישנם תיקים מכל מיני סוגים, צבעים וסגנונות, על כך אין ספק. מכאן ההתלבטות הגדולה של נשים, "איך לבחור תיק שמתאים לסגנון, לגוף ולצרכים שלי"?. כדי לפתור את החידה ריכזנו עבורכן מספר טיפים חשובים שיעזרו לכן להגיע לבחירה הנכונה.

גדלים

​​אומנם יש מגוון רחב מאוד של גדלים, ולרוב הם משמשים לאותה פונקציה (לשמור על חפצינו-ארנק, יומן, פלאפון, משקפיים וכו'), קיים תיק אחד שמתאים יותר למבנה הגוף שלך.

אם מבנה גופך הוא קטן, לא מומלץ להשתמש בתיקים גדולים/ תיקי שק גדולים. המראה יראה לא פרופורציולנלי והבחירה עלולה לשחק נגדך כשתרצי להדגיש דווקא את הבגד החדש שמחמיא לך במיוחד.

אם את גבוהה או מבנה גופך גדול יחסי, תיקים קטנים ילכו לאיבוד. תיקי יד הם מצוינים כדי להסתובב עם מעט דברים ליציאה קצרה במהלך היום או בשעות הלילה. לא תופסים מקום והם מאוד נוחים.

תיקים בגודל בינוני, הם התיקים שתמיד מתאימים לכל סוגי מבנה הגוף ומסתבר שהם גם הכי פונקציונלאים. הם הבחירה הכי טובה ליום וגם ללילה, גודלם הפנימי מאפשר להכניס כל מה שאנחנו צריכים ונראים עלינו מצויין.

צורות וסגנונות

הצורה חייבת להשלים את צורת גופך

ולעולם לא להיות כצורת גופך. הצורה חייבת להיות ההיפך ממך. אם גופך נראה כמו שעון חול (רוחב כתפיים ואגן שווים ומותן צר) תדאגי שצורת התיק לא תהיה מודגשת מידי כדי לא לייצור נפח. אם גופך הוא בצורת משולש (רוחב כתפיים רחב יותר מהאגן והמותן) הצורות המלבניות יהיו המתאימות ביותר עבורך, כל עוד הן לא יהיו בולטות מצורת גופך. מומלץ שהתיק לא יסתיים בחלק הכי רחב של גופך כדי למנוע הדגשה של אותו חלק.

אם החזה שלך הוא גדול, תמנעי עד כמה שאפשר מבחירת תיקי צד קצרים. כמו כן, אם יש לך מותן צר אל תשתמשי ברצועות ארוכות מידי, אלא ברצועות מהמותן ומעלה. לנשים הגבוהות, תיקי יד הם הבחירה הטובה ביותר.

צבעים

צבע תיק יכול לשמש להשלמת הלבוש או דווקא לשבירתו. צבעים כגון שחור, חום ולבן הם מצויינים כדי ללוות את הביגוד שלך, כי הם לא יגנבו את ההצגה ויאפשרו לך להיראות מצויין. צבעיים "חיים" יותר כגון ירוק, אדום וכתום, יתאימו יותר כשאנחנו רוצים לשבור את הלבוש המונוכרומטי. ידוע שכל תיק צבעוני יכול להעלות את הרמה של הבגד הכי בסיסי ופשוט שנמצא בארון שלנו.

יתרון של זמנינו: תיקים כבר לא צריכים להיות מותאמים לנעליים שלנו. לכן אל תפחדו לבחור תיק צבעוני, כל עוד הוא מתאים עם הסגנון והלבוש שלכן.

ועכשיו נשאר לכן רק לבחור ולהתחדש...בהצלחה

כתבה מומלצת

כתבות אחרונות

ארכיון

חיפוש לפי תגיות

תעקבי אחרינו

  • Wix Facebook page
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
  • Wix Google+ page